Inauguracja sezonu artystycznego w częstochowskim teatrze. Pokaz plenerowy oraz dwie wyjątkowe premiery

Tegoroczny sezon teatralny rozpocznie się pokazem plenerowym spektaklu „Łysa śpiewaczka”w reż. Andrzeja Majczaka. Zapraszamy w najbliższy czwartek, 29 sierpnia o godz. 20.00. Przedstawienie będzie prezentowane w ramach projektu „Aleje – tu się dzieje” na scenie pomiędzy Ratuszem i Odwachem na placu im. W. Biegańskiego. Wstęp wolny.
image fot. materiały prasowe organizatora

W niedzielę, 8 września o godz. 19.00 zapraszamy na pierwszą premierę w nowym sezonie. Będzie to muzyczny spektakl „Zaczarowany koń. Piosenki lat pięćdziesiątych” w reż. Roberta Dorosławskiego. Spektakl przedpremierowo będzie można zobaczyć w piątek, 6 września o godz. 19.00. W czwartek, 5 września o godz. 17.00 zaplanowana jest konferencja prasowa z twórcami spektaklu oraz sesja foto.

W sobotę, 14 września o godz. 19.00 zapraszamy na premierę spektaklu „Siła przyzwyczajenia (Cyrk egzystencjalny)” w reż. André Hübnera-Ochodlo. Spektakl zagrany zostanie także 13 i 15 września, o godz. 19.00. Zostały ostatnie wolne miejsca! Konferencja prasowa z twórcami przedstawienia zaplanowana jest w środę, 11 września o godz. 15.00.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz