Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej online

Kino Studyjne OKF Iluzja bierze w tym roku udział w programie NHEF online, czyli zdalnej wersji programu edukacji filmowej, organizowanej przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.
image

Do programu NHEF online nauczyciele mogą zgłaszać swoje klasy w każdej chwili, sami też decydują o terminie pokazu. Filmy z programu można wygodnie obejrzeć w domu i omówić wspólnie z nauczycielem w trakcie lekcji online.

 

W ofercie są cykle z filmami dostosowanymi do wszystkich poziomów edukacji: przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

  • dla przedszkoli - 2 cykle
  • dla klas I-III - 3 cykle
  • dla klas IV-VI - 3 cykle
  • dla klas VII-VIII - 1 cykl
  • dla szkół ponadpodstawowych - 1 cykl

 

W repertuarze m.in: polska seria „Basia”, „Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka”, „Solan i Ludwik – Misja Księżyc”, „Old Boys”, „Bergman – Rok z życia”. Z nowości pojawią się m.in.: „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”, „Operacja Mumia”, „Szczęściara” oraz „Binti”.

 

Cena za pojedynczy dostęp 8 zł dla osoby. Filmy dopełnią prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie. W zależności od wieku widzów będzie to 5–15 min lub 10–20 min. Ponadto, do każdego filmu przygotowane są materiały dydaktyczne dla nauczycieli i analizy psychologiczne, z którymi mogą zapoznać się również opiekunowie.

 

Zapisy prowadzone są nieprzerwanie przez formularz na stronie: www.nhef.pl.
Wszelkie zapytania można kierować do koordynatora programu: alecybil@okf.czest.pl (tel. 34-324-60-58)

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz