Plener malarski Děčin 2019

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie jest rokrocznie organizatorem plenerów malarskich dla instruktorów, nauczycieli, plastyków i instruktorów plastyki z województwa śląskiego połączonych z doskonaleniem warsztatu twórczego. W tym roku na plener malarski zapraszamy do miejscowości Děčin (Czechy) w terminie 24–31 sierpnia 2019.
image

Za każdym razem poszukujemy nowych atrakcyjnych miejsc pobytu dla uczestników, by stworzyć warunki do pracy artystycznej. Ponadto zapewniamy wycieczki fakultatywne jako dodatkowe atrakcje, które dostarczają niezapomnianych doznań artystycznych, wizualnych i estetycznych.

 

Děčin – miasto położone w północno-zachodnich Czechach na pograniczu z Niemcami. Miasto przyciąga turystów swoim atrakcyjnym położeniem bezpośrednio nad rzeką Łabą oraz pobliskimi perełkami architektonicznymi, takimi jak zamek położony na wysokim cyplu skalnym, późnogotycki most, barokowy kościół, secesyjna synagoga oraz zabudowa renesansowa, barokowa i klasycystyczna. Dobra lokalizacja na wycieczki - Szwajcaria Czeska i Saksońska oraz Drezno w Niemczech.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2019 r. (Ilość miejsc ograniczona).

 Koordynator pleneru: Małgorzata Chebel

 

Opłata za warsztaty: 1600 zł (na którą składają się koszty: noclegów, wyżywienia, transportu, ubezpieczenia KL i NW, pilota). Informacje:  tel.: 34 366 59 50, e-mail: chebel@rok.czestochowa.pl

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz