Terminy eliminacji 63. OKR w ROK w Częstochowie

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie organizuje eliminacje regionalne do 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczestników z Częstochowy i okolicy.    
image

Towarzystwo Kultury Teatralnej ogłosiło 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (zobacz: TKT ogłasza 63. OKR >>>). Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie organizuje eliminacje dla dla uczestników z Częstochowy i okolic.


Terminy:


14 marca 2018, godz. 10.00 – I etap przesłuchań konkursowych dla uczestników z Częstochowy i powiatu częstochowskiego, we wszystkich kategoriach artystycznych (recytacja, „wywiedzione ze słowa”, poezja śpiewana, monodram).

Karty zgłoszenia prosimy dostarczyć do Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a, tel. 34-366-59-65, fax 34-324-94-81, do dnia 9 marca br. Wypełnioną czytelnie kartę zgłoszenia można również przesłać mailem na adres teatr@rok.czestochowa.pl

20 marca 2018, godz. 10.00II etap przesłuchań konkursowych dla uczestników z regionu (powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski, zawierciański), również we wszystkich kategoriach artystycznych. Na karty zgłoszenia oczekujemy do dnia 16 marca br.

W każdym z w/w terminów eliminacji, po przesłuchaniach konkursowych, odbędą się krótkie warsztaty i konsultacje dla uczestników i ich opiekunów.

ROK prosi szkoły ponadgimnazjalne, domy i ośrodki kultury w regionie – organizatorów etapów szkolnych, środowiskowych, gminnych i powiatowych o wytypowanie maksymalnie 8 uczestników ze wszystkich kategorii konkursowych do udziału w poszczególnych eliminacjach realizowanych przez Ośrodek. Prosi również o przestrzeganie terminów dostarczania kart zgłoszeń. Karty, które wpłyną po wyznaczonym terminie, nie zostaną przyjęte. Jednocześnie informuje, że w roku 2018 organizatorem eliminacji wojewódzkich 63. OKR jest Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Eliminacje zostaną przeprowadzone w dniu 5 maja br.

 

Strona www ROK-u >>>
Wydarzenie FB >>>

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz