Czwartkowy Wieczór z Chórem w wersji online już 14 maja

Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum zaprasza 14 maja na koncert „Melodie, do których warto wracać”, w formie transmisji na platformie Youtube.
image fot. materiały prasowe organizatora

Ułożony z archiwalnych nagrań program będzie radosny, pełen uśmiechu i muzycznych przebojów, do których naprawdę warto wracać. Wśród utworów znajdą się najpopularniejsze fragmenty operetek, musicali, jazzowe hity i piosenki bardzo nam bliskie.

 

Czwartkowe Wieczory z Chórem Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum to już od lat stały punkt działalności naszej instytucji. W każdym sezonie artystycznym przedstawiamy bardzo różnorodną muzykę – od wymagającej klasyki, przez jazz, aż po muzykę popularną. Obecnie nie możemy spotkać się, tak jak było do tej pory, w sali kameralnej. Ale tęsknimy już bardzo za proponowaniem naszej publiczności coraz to nowych muzycznych wrażeń. Choć nie możemy jeszcze wrócić do przeżywania sztuki w tradycyjnej formie postanowiliśmy kontynuować cykl online, nagrywając dla naszej Publiczności utwory w kameralnych składach, ale również sięgając po nigdy dotąd niepublikowane archiwalne nagrania.


Szczegóły w wydarzeniu facebookowym.

 

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz