Filmowy Dzień Dziecka

OKF Iluzja zapraszana Filmowy Dzień Dziecka z niespodziankami.
image fot. materiały organizatora

Bajkowy Dzień Dziecka – perły polskiej animacji

Klasyka polskiej animacji . Wyprawa do Krainy Baśni, pełnej marzeń, śmiechu i przygód. Dzięki zrekonstruowanym cyfrowo bajkom najstarsi widzowie będą mogli odkryć nową jakość obrazu i dźwięku w dobrze znanych historiach, a najmłodsi po raz pierwszy spotkają się z Gapiszonem, Smokiem Barnabą i Misiem Uszatkiem.

 

„Tam, gdzie mieszka Bóg” – Argentyna, 2017, 83 min.

Film z osobistym udziałem Papieża Franciszka. Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku.

 

„Luis i obcy” – Dania, Luksemburg, Niemcy, 2018, 80 min.

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów…

 

„Kaczki z gęsiej paczki” – Chiny, USA 2018, 91 min.

Animowana komedia producentów „Shrek” o zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami.

 

„Basia” – Polska, 2018 , 55 min.

Adaptacja pięciu książek z kultowej serii. Każdy z filmowych epizodów pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do ZOO, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody.

 

W dniach 2 i 3 czerwca po pokazach filmów o godz. 11.00, 13.00 i 15.00 odbędą się warsztaty plastyczne, organizowane we współpracy z Pracownią Artystyczną Wielokropka.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz