Igry 2015. Juwenalia gliwickie

Igry zbliżają się wielkimi krokami.
image

W tym roku rozpoczynamy w poniedziałek, gdzie w Centrum Edukacyjno-Kongresowym rozbawiać nas będą kabarety Czesuaf oraz Dno, a jeżeli wolisz bardziej poważną rozrywkę – nic straconego – Akademicki Teatr Remont będzie czekał na Ciebie w Mrowisku.

 

We wtorek Gra Miejska, a po niej czas na odpoczynek przy dobrym filmie i grillu. Lecz nie dajcie się zwieść, w środę rozkręcamy Was wraz z Ośrodkiem Sportu Politechniki Śląskiej, a wśród wielu 

rozgrywek czekać będzie m.in. Mopej. Możecie również zrobić coś dobrego niewielkim kosztem, rejestrując się do bazy Dawców Szpiku Kostnego, a także podszkolić się w pierwszej pomocy, której kurs poprowadzi dla nas Pokojowy Patrol. Wieczorem, podobnie jak rok temu, gratka dla miłośników gier planszowych – szykujcie swoje umysły do zabawy.

 

W czwartek kontynuujemy imprezę na gliwickim Rynku, skąd odbierzemy klucze do miasta i barwnym korowodem przejdziemy na teren koncertów – łąkę obok Nowej Hali. A tam odbędą się koncerty. Zagrają zwycięzcy Przeglądu Kapel Studenckich PKS, Farben Lehre, Koniec Świata czy też Acid Drinkers.

 

W piątek nie zwalniamy tempa i bawimy się w rytm muzyki gliwickiej kapeli, rapera Małpy, Jamala oraz gwiazdy wieczoru – T.Love.

powiązane miejsca kultury:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz