Wirusowi na pohybel – „Wieczór kawalerski”

Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza ponownie do swojej siedziby. 18 i 19 czerwca grany będzie „Wieczór kawalerski” w reżyserii Giovanniego Castellanosa.
image fot. materiały organizatora

No więc działamy, żyjemy, mamy się nieźle, choć epidemiczna nuda omal nie wypatroszyła nas z energii, którą zwykle napędzaliśmy teatralną maszynerię, ale przede wszystkim dusze, serca i umysły naszych widzów. Pandemia, pandemią, ale żyć trzeba! No więc do teatru zapraszamy, bo nam bez Was, widzowie, smutno. Nie skończymy przecież tego kuriozalnego sezonu z nosami na kwintę, przed pustą sceną, nie rozjedziemy się na krajowe wakacje bez pożegnania z Wami. No więc zagramy coś lekkiego, coś rozweselającego, coś z humorem, coś na odegnanie złych myśli, które nas wszystkich duszą. Precz z onlajnem, nich żyje teatr na żywo, przez żywych i dla żywych! Zapraszam na Nowy Świat, na „Wieczór kawalerski” w reż. Giovanniego Castellanosa, na jedynie dwa, absolutnie wyjątkowe, spektakle 18 i 19 czerwca o godzinie 19.00 – Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach.

 

Obowiązuje specjalny reżim sanitarny, szczegółowe informacje na temat są dostępne na stronie Teatru i na bieżąco aktualizowane.

 

Bilety będą dostępne online na stronie Teatru oraz w kasie kina Bajka (ul Dolnych Wałów 3). Kasa w siedzibie Teatru przy Nowym Świecie pozostaje nieczynna.

 

 

Jest burzliwy poranek po wieczorze kawalerskim. Przyszły pan młody (Mariusz Galilejczyk) budzi się w apartamencie dla nowożeńców u boku pięknej, nieznanej kobiety (Dominika Majewska / Alina Czyżewska). Za chwilę ma przybyć panna młoda (Karolina Olga Burek)… Jak uratować sytuację!?

 

„Wieczór kawalerski”

Robin Hawdon
przekład: Elżbieta Woźniak
reżyseria: Giovanny Castellanos
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Wanda Kowalska
muzyka: Marcin Rumiński
ruch sceniczny: Marlena Bełdzikowska, Witold Jurewicz

 

obsada: Karolina Olga Burek (Rachel, panna młoda), Mariusz Galilejczyk (Bill, pan młody), Aleksandra Maj (Daphne, matka panny młodej), Alina Czyżewska/ Dominika Majewska (Judy, dziewczyna), Małgorzata Pauka (Julie, pokojówka), Maciej Piasny / Michał Wolny (Tom, drużba), Krzysztof Prałat/ Łukasz Kucharzewski (Dupont, kierownik hotelu)

 

 

premiera: 8 marca 2019

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz