Głosowanie w III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

O północy rozpoczęło się głosowanie w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego i potrwa do 19 września 2021r. Może w nim wziąć udział, elektronicznie, każdy mieszkaniec województwa.

 

Głosowanie odbywa się elektronicznie na stronie ebo.slaskie.pl. Na liście zadań dopuszczonych do głosowania znajduje się 120 zadań zgłoszonych przez mieszkańców województwa śląskiego.

 

4 kroki, które należy wykonać, by zagłosować na wybrane zadania:

 

KROK 1 – wybierz zadania, przydzielając im odpowiednią liczbę punktów (od 1 do 3 punktów na zadania w puli EKO oraz od 1 do 3 punktów na zadania z puli REGIO z dowolnych 7 podregionów). Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz inaczej przyznać głosy - kliknij ponownie w zaznaczoną punktację. Możesz też kliknąć ANULUJ WYBÓR na dole strony - wówczas zostaną usunięte wszystkie zaznaczenia. Uwaga - punkty przyznajemy podczas jednej sesji dla zadań w puli EKO i REGIO.

 

KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki). Dane te posłużą do weryfikacji poprawności głosowania. Na wskazany numer telefonu przesłany zostanie kod weryfikujący. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w panelu do głosowania.

 

KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ

 

KROK 4 – zatwierdź oddawane punkty, wpisując kod, który otrzymasz smsem na wskazany numer telefonu, a następnie kliknij ZATWIERDŹ.

 

Uwaga: Po zatwierdzeniu nie będzie możliwości zmiany decyzji lub ponownego głosowania. Jeżeli napotkasz na problemy podczas głosowania, prosimy o kontakt: budzetobywatelski@slaskie.pl.

 

Wyniki głosowania poznamy jeszcze we wrześniu.

 

 

____________________________________

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz