13. Międzynarodowe Biennale Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa’19 – wystawa pokonkursowa

Wystawa pokonkursowa 13.Międzynarodowego Konkursu Studenckiej Grafiki Projektowej, organizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach.
image

Międzynarodowy Konkurs Studenckiej Grafiki Projektowej Agrafa jest wszechstronną prezentacją najnowszych dokonań z dziedziny szeroko pojmowanego projektowania graficznego. W tym roku odbywa się jego 13 edycja.

 

Zwieńczeniem konkursu jak zawsze jest wystawa, w ramach której obejrzymy 83 prace wybrane spośród kilkuset zgłoszeń w sześciu kategoriach: animacja, identyfikacja wizualna, informacja wizualna, grafika edytorska, krój pisma, strony www / aplikacje / publikacje cyfrowe.

 

Nazwiska laureatów głównych nagród zostaną ogłoszone przez Jury podczas wernisażu wystawy pokonkursowej, 4 kwietnia 2019 roku w Galerii ASP Rondo Sztuki w Katowicach.

 

Wystawie głównej towarzyszyć będzie wystawa w mniejszej galerii Ronda Sztuki (Galeria+), na której swoje prace zaprezentują młodzi śląscy projektanci, absolwenci Wydziału Projektowego ASP w Katowicach na kierunkach Projektowanie Graficzne i Wzornictwo: Dominika Koszowska, Mateusz Mioduszewski, Magdalena Płońska, Julianna Zych.

powiązane miejsca kultury:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz