Inwazja Sztukmistrzów

Po raz drugi katowicki Rynek przeżyje Inwazję Sztukmistrzów! W sobotę 16 lipca czeka nas wspaniała zabawa z iluzjonistami, tancerzami ognia, grupami cyrkowymi, teatrami ulicznymi i grupami rekonstrukcyjnymi.
image fot. A. Pławski, materiały organizatora

Za sprawą sztukmistrzów, przeniesiemy się w czasy średniowiecza. Teatr „Gry i Ludzie” wystawi widowisko jarmarczne z kuglarzami w roli głównej, zaś wędrowni lalkarze – waganci – opowiedzą nam historie na motywach bajek braci Grimm.

 

A może podróż do czwartego wymiaru? Grupa iluzjonistów Kreators zabierze nas do niesamowitego świata wielkich mistrzów magii, gdzie stoliki lewitują, przedmioty znikają, i gdzie możliwe jest czytanie w myślach.

 

Na najodważniejszych czekać będzie szalone, prawdziwie ogniste widowisko sztukmistrzów z Lublina. Wszystko się może zdarzyć! Trzy niezwykłe postacie – Ninja, Panda i Dyrektor Cyrku zaprezentują fireshow, jakiego jeszcze nie widzieliście.

 

Inwazję możecie śledzić na trzech scenach na katowickim Rynku (Plac Teatralny, okolice Pomnika Harcerzy Września oraz Placu Kwiatowego) od godz. 14 do 20.  Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz