Katowice Tattoo Konwent

Już za chwilę odbędzie się 27. edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Po wizytach w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku impreza zagości w Katowicach. 
image

W weekend 15/16 września 2018 na klimatycznym Nikiszowcu, w Galerii Szyb Wilson miłośnicy sztuki ozdabiania ciała po raz kolejny obejrzą najzdolniejszych tatuatorów przy pracy. Tym razem w strefie wystawienniczej spotkać będzie można około 200 tatuażystów. Tattoo Konwent to niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż. Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki obrazów na ciele to niejedyna atrakcja imprezy. W programie znalazły się również elektryzujące pokazy oraz koncerty. W Katowicach wystąpi między innymi legenda street punka – Booze&Glory. 

Spacerując po Galerii Szyb Wilson, natkniecie się na liczne strefy tematyczne, wystawy, obejrzycie customowe pojazdy, kupicie modne ciuchy, będziecie pozować w studio fotograficznym, odpoczniecie w chillzone albo napijecie się zimnego piwa. Przed wejściem do budynku stacjonować będą foodtracki. Pierwszy dzień imprezy zakończy afterparty w Królestwie.

To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! Pamiętajcie również, że w tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz