1. Przeglad Filmów Krótkometrażowych Bauer Entertainment

W najbliższą sobotę, 11 marca w Miejskim Domu Kultury Szopienice-Giszowiec odbędzie się 1. Przegląd Filmów Krótkometrażowych organizowany przez niezależne studio filmowe BAUER entertainment z Mysłowic. W programie znajdzie się kilkanaście produkcji niezależnych i amatorskich, które powstały w ramach działań sekcji BAUER entertainment i nie tylko.
image

Pokaz będzie okazją do zapoznania się ze sztuką filmową, jaka powstaje w naszym regionie, ale także do rozmów, poznania twórców, wymiany doświadczeń, a także możliwością podjęcia współpracy przy następnych projektach.

Filmy w większości nie są profesjonalnymi produkcjami, niejednokrotnie pozbawionymi budżetu, ale niewątpliwie ciekawymi i opowiadającymi o ważnych i interesujących rzeczach.

Widzowie będą mogli obejrzeć 10 krótkich fabularnych etiud powstałych w ostatnim czasie. Będą to komedie, filmy sensacyjne, dramaty, a nawet film science fiction!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne, ale odbędzie się zarejestrowana zbiórka pieniędzy na fundację „Pozwól Żyć”, a konkretnie na Lenkę Surmę, cudowną młodą Mysłowiczankę, która zmaga się z rakiem mózgu.komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz