Filmowe podchody na Mikołajki

Rodzinny spacer, wspólna zabawa w kino, spotkanie z aktorami teatralnymi, emocje, atrakcje, a na koniec – Mikołaj z prezentami. W niedzielę, 6 grudnia Kino Kosmos oraz Kino Światowid we współpracy z Teatrem Śląskim zapraszają rodziny z dziećmi na mikołajkową grę miejską.
image

Wydarzenie rozpocznie się przed Kinem Światowid, gdzie uczestnicy wylosują temat swojego filmowego zadania, otrzymają mapę spaceru i niezbędne wskazówki. Po drodze odwiedzą miejsca, które przybliżą ich do osiągnięcia celu i spotkają aktorów Teatru Śląskiego, którzy pomogą w realizacji zadania. Na mecie przed Kinem Kosmos na wszystkich będzie czekał Mikołaj, który najmłodszym wręczy upominki ufundowane przez księgarnię Miejscownik.


Dodatkowo, dla uczestników wydarzenia, za okazaniem elektronicznego biletu, w kawiarni Bez Cukru przy BWA będzie czekała zniżka 20% na wszystkie napoje.


Bilet (opłata rejestracyjna) wynosi 5 zł od rodziny. Bilet do kupienia tylko online na Filmowa.net.


Na wydarzenie obowiązują zapisy na konkretną godzinę, a ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji oraz zapisy: m.debniak@kosmos.katowice.pl 

 

 

 


Instytucja Filmowa Silesia Film jest instytucją kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

 

 

 

powiązane miejsca kultury:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz