Kino w ogrodzie. Plenerowy pokaz animacji

Ars Independent zaprasza na wakacyjne, ogrodowe spotkanie z animacją. Zobaczymy wybór najciekawszych krótkometrażówek z festiwalu w Drzwiach Zwanych Koniem.
image

W oczekiwaniu na tegoroczną edycję Ars Independent, która już we wrześniu zagości w Katowicach, organizatorzy zapraszają na plenerowy pokaz najciekawszych animacji konkursowych z ubiegłych edycji festiwalu.

 

W programie zobaczymy przekrój produkcji z ostatnich kilku lat, m.in. „Drwala” Pawła Dębskiego, przejmujący obraz relacji ojca i syna, nagrodzony tytułem Czarnego Konia Animacji w 2012 roku.

 

Organizatorzy zdradzają przy okazji, że Drzwi Zwane Koniem będą tegorocznym klubem festiwalowym Ars Independent. Wrześniowe wieczory spędzimy tutaj na pokazach filmów muzycznych i teledysków, słuchając koncertów, spotykając się z twórcami i gośćmi festiwalu.

 

Ars Independent Festiwal 2015 odbędzie się w dniach 22-27 września. Wydarzenie organizowane jest przez Instytucję Kultury Katowice – Miasto Ogrodów i odbywa się w ramach obchodów 150-lecia Katowic.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz