Królestwo dj-ingu, czyli Red Bull Szkoła Dźwięku w Katowicach

W piątek 11 listopada o godzinie 19.00 w katowickim klubie Królestwo DJ Eprom zdradzi tajniki DJ-ingu i produkcji muzycznej. Wszystko odbędzie się w ramach niezwykłego projektu Red Bull Szkoła Dźwięku. Są  spotkania, podczas których pasjonaci produkcji muzycznej i DJ-ingu mogą poszerzać swoją wiedzę, umiejętności techniczne, a także poznawać nowe oprogramowanie i sprzęt. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
image

Mistrz świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class, przedstawiciel brzmień elektronicznych, raper oraz producent muzyczny - DJ Eprom zaprezentuje w piątkowy wieczór 11 listopada na czym polega współczesna produkcja muzyczna, przede wszystkim hip-hopowa. Warsztaty odbędą się w katowickim klubie Królestwo, w ramach cyklu Red Bull Szkoła Dźwięku. Jest to seria spotkań prowadzonych przez doświadczonych didżejów i producentów poświęconych technikom tworzenia muzyki. Podczas nich pasjonaci produkcji, DJ-ingu i rapowania mogą rozszerzać swoją techniczną wiedzę o muzyce oraz umiejętności twórcze. W rolę nauczycieli wcielają się uznani artyści, którzy dzielą się swoją wiedzą i technikami, z adeptami lokalnej sceny muzycznej.

 

Nauczyciel katowickich warsztatów DJ Eprom, czyli Michał Baj, to muzyk otwarty na wszechstronne produkcje, o czym może świadczyć fakt, że pod pseudonimem Sztigar Bonko tworzy humorystyczny hip-hop inspirowany dokonaniami Cypress Hill. Jest także doceniany przez środowisko muzyczne. Ma na koncie wiele nagród. Najważniejsze to podwójne Mistrzostwo Świata federacji IDA, 12 tytułów Mistrza Polski oraz vice Mistrzostwo Europy.

Dodatkowo dwadzieścia pięć pierwszych osób będzie mogło wziąć udział po warsztatach w koncercie A-F-R-O czyli All Flows Reach Out i Marco Polo, którzy wystąpią w Polsce pierwszy raz jako duet A-F-R-O POLO. Będzie to idealne uwieńczenie tego muzycznego wieczoru.

 
Facebook:  https://www.facebook.com/events/521867038018351/

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz