Miuosh, NOSPR, Jimek i goście

19 grudnia ruszyła sprzedaż biletów na koncert, w którym wystąpią m.in. Miuosh, Joka, Jan Skrzek oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. Całość aranżuje Radzimir Dębski. Koncert w wielkiej sali NOSPR rozpocznie się 6 marca o godz. 20.00. Bilety już wyprzedane, rozeszły się w kilkanaście godzin.
image www.nospr.org.pl

Jak mówi główny organizator koncertu, Krzysztof Krot, całość występu będzie oparta przede wszystkim na twórczości Miuosha.

 

– Wszystkie aranże robi Radzimir Dębski. Nad materiałem pracuje od pół roku i powoli zbliża się do końca. Znając jego twórczość, można się spodziewać niezłego „przekładańca” – mówi Krot.

 

Prawdopodobnie to może być jeden z pierwszych występów (przynajmniej w Polsce) orkiestry symfonicznej w pełnym składzie i artystów sceny hiphopowej. Oprócz Miuosha będzie to na pewno Joka.  Zagra też Jan Skrzek. Jak informuje Krzysztof Krot, trwa ustalanie szczegółów odnośnie kolejnych gości.

 

– Totalny rekord. Gdy zdecydowaliśmy się to robić, bałem się, że to nie miejsce i nie czas na takie eksperymenty, a zapełnienie połowy sali będzie sukcesem. Ostatecznie 1300 biletów wyprzedało się w 32 godziny. Dziękujemy Wam serdecznie – napisał Miuosh na swoim profilu na Facebooku.

 

Ludzie chcą drugiego koncertu: Chcemy drugiego koncertu Miuosha i Jimka w NOSPRze!

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz