Mobilny Muzykodrom

Był już latający cyrk czas na latający Muzykodrom! Z okazji wakacji Muzykodrom-Stacja Lotów Muzycznych wyrusza w podróże. W niedzielę, 16 lipca o godz.13.00 zbliży się do innego obiektu latającego - do Spodka i wyląduje w Kato Zwei.
image

Organizatorzy zapraszają odkrywców w wieku od 5 do 10 lat na wspólne dźwiękowe poszukiwania i próbę skomunikowania się z drzemiącym od wielu lat Spodkiem. Może nawiążemy muzyczny kontakt? Bliskie spotkanie czwartego stopnia? Kto wie!

 

Spotkanie poprowadzi Joanna Bronisławska/ Asi Mina.

Joanna Bronisławska/ Asi Mina - muzyk, pedagog, animatorka kultury, aktywistka. Mieszka w Katowicach. Artystka związana z wytwórnią niezależną mik.musik.! Członkini zespołów Mołr Drammaz i The Complainer. Solowo zadebiutowała w 2006 roku płytą „Wszystko mam!Tylko gdzie?”. Na koncie ma wiele koncertów i akcji artystycznych w kraju i za granica (m.in. OFF Festival Katowice, Opener Festival Gdynia, Ars Cameralis Katowice, Nowa Muzyka Katowice, Malta Festival Poznań, Unsound Festival Kraków, c-side Festival Izrael, SKIF San Petersburg, Subtropic Festival Miami, Puls Londyn). Od 20 lat zajmuje się poza systemową edukacją muzyczną. Prowadzi liczne autorskie warsztaty muzyczne. Była kuratorem sceny dziecięcej EUgeniusz, która odbyła się w 2011 w Warszawie z okazji Inauguracji Przewodnictwa Polski w Radzie UE. Z tej okazji nagrała płytę pt.: Wybiegły!”. Jest członkiem Rady UNESCO odkąd Katowice dołączyły do sieci Miast Kreatywnych w dziedzinie muzyki. Obecnie wspólnie z Instytucją Kultury Katowice Miasto Ogrodów tworzy „Muzykodrom stacje lotów muzycznych”, miejsce dla dzieci, gdzie odbywają się cykliczne warsztaty pracy z dźwiękiem.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz