Otrzymaj grant i badaj miasto wraz z Medialabem Katowice

Dołącz do nas i badaj z nami kulturę! Jeżeli masz pomysł, a brak Ci środków na jego realizację, skontaktuj się z nami. Poszukujemy badaczy, studentów, aktywistów miejskich, osób o różnych kompetencjach, niezależnie od formalnego wykształcenia. Naszym celem jest zbadanie miastotwórczej roli kultury, wirtualizacja sieci jej twórców, badanie zasięgu instytucji czy określenie stopnia dostępności wydarzeń.
image

Chcemy przyjrzeć się również w jaki sposób uczestnicy ożywiają tkankę miejską i tworzą nowe mitologie poprzez media społecznościowe. Przyznamy maksymalnie 8 mikrograntów w kwocie 2500 zł brutto (w uzasadnionych przypadkach może to być wyższa kwota do 4000 zł brutto).

 

Jeżeli masz pomysł i chcesz go nam przedstawić, zachęcamy do kontaktu poprzez email: info@medialabkatowice.eu. Zapraszamy również na otwarte konsultacje, które pozwolą Ci przybliżyć nam Twój pomysł. Już 5 grudnia w siedzibie Medialabu (plac Sejmu Śląskiego 2, parter) o godz. 17.00 odbędzie się pierwsze spotkanie.

 

Mikrogranty przyznawane są w ramach międzynarodowego projektu Shared Cities: Creative Momentum realizowanego przez jedenaście organizacji z czołowych miast Europy Centralnej, jego celem jest skupienie osób i społeczności zaangażowanych w projekty kulturalne, społeczne i architektoniczne, które redefiniują sferę publiczną i przestrzenie wspólne miast.

 

Więcej informacji tutaj.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz