Reaktor BDK - koncerty w Strefie Centralnej

Występem Maćka Szymczuka 8 października rozpocznie się cykl Reaktor BDK. Cztery październikowe czwartki będą okazją do spotkania z doskonałą muzyką elektroniczną. Koncerty odbędą się w Strefie Centralnej w Centrum Kultury Katowice, a ich organizatorem są Biuro Dźwięku Katowice oraz Reaktor Katowice.
image Maciej Szymczuk, fot. materiały prasowe organizatora

W ramach cyklu Reaktor BDK odbędą koncerty w stylistyce ambient/noise, z których część będzie wykonana na kwadrofonicznym systemie nagłośnieniowym (BDK Soundsystem).

 

Jako pierwszy wystąpi Maciek Szymczuk, który w swojej muzyce splata ambient, muzykę etniczną i eksperymentalną elektronikę. Koncert Maćka Szymczuka będzie okazją do wysłuchania materiału z jego najnowszej płyty „Music for Cassandra”, która ukazała się w lipcu nakładem gdańskiego wydawnictwa Zoharum.

 

program koncertów:

 

8 października,  godz. 20.00 Maciek Szymczuk
15 października, godz. 20.00 Bartosz Zaskórski
22 października, godz. 21.00 Ceglarek & Dybała (kwadrofonia)
29 października, godz. 20.00 A A R P S (kwadrofonia)

 

Biuro Dźwięku Katowice (BDK) to projekt integrujący i aktywizujący lokalnych twórców muzyki elektronicznej. Jego działania obejmują: warsztaty, spotkania, wspólne sesje koncertowe/jamy oraz kwadrofoniczne eksperymenty. Reaktor Katowice to projekt społeczny towaryszący Ogólnopolskiemu Festiwalowi Sztuki Reżyserskiej Interpretacje.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz