Rock'n'Roll Guga Music Parade

17 lipca w klubie Gugalander w Katowicach rozpocznie się ogólnopolski przegląd młodych zespołów Festiwal Rock'n'Roll Guga Music Parade. Gwiazdami imprezy będą Myslovitz i Hasiok.
image

Swoich sił mogą spróbować muzycy grający szeroko rozumianego rocka. Równie mile widziani są soliści, jak i zespoły. Warunek jest taki, że ze zgłoszeniem trzeba zdążyć do 1 lipca. No i nie można mieć już podpisanego kontraktu z firmą fonograficzną.

 

Warto dać się usłyszeć, bo do wygrania jest profesjonalna sesja nagraniowa w studiu. Drugie miejsce na muzycznym podium zgarnia nagranie teledysku w wytwórni Paranolmal Pictures, a trzecie − sesję wideo zrealizowaną przez Silesia Videosession. Zespół lub solista, którego pokocha publiczność, zagra pełny koncert w klubie Gugalander i może liczyć na profesjonalne zdjęcia w Zerogravity Studio. Do tego zwycięzców obdaruje niespodziankami partner przeglądu, sieć salonów muzycznych Rock’n'Roll.

 

Głosować na ulubieńców będzie można w klubie Gugalander, wypełniając specjalne karty. Osobny werdykt wyda profesjonalne jury. Wyniki zostaną zaprezentowane po zakończonych eliminacyjach.

 

Przegląd zespołów Rock’n'Roll Guga Music Parade organizuje Stowarzyszenie Centrum Działań Niekonwencjonalnych Pro-Kulturamedia razem z partnerami. Imprezie patronuje Antyradio.

 

program:

17 lipca – przesłuchania zespołów, jam session

18 lipca –  przesłuchania zespołów, koncert zespołu Hasiok

19 lipca – przegląd finałowy, koncert zespołu Myslovitz

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz