Silesia Bazaar Dizajn vol. 2

Targi dizajnu niezależnego odbędą się po raz drugi w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
image

18 września w MCK w Katowicach odbędzie się druga edycja targów dizajnu niezależnego Silesia Bazaar Dizajn. Po raz pierwszy targi Silesia Bazaar Dizajn zorganizowane były jako impreza towarzysząca dla święta dizajnu na Śląsku o nazwie 4 Design Days. Tym razem będzie to samodzielne wydarzenie.

 

Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści ponad 50 stoisk. Do udziału zaproszono dizajnerów projektujących meble, akcesoria do wystroju wnętrz, pracownie projektowania i twórców biżuterii. Przewidziano również strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych. Nie zabraknie paneli dyskusyjnych poświęconych dizajnowi i warsztatów kreatywnych dla dzieci. Jak zawsze zorganizowana będzie również strefa gastro i relaksu.

 

Zapisy dla wystawców rozpoczęły się 8 sierpnia i odbywają się przez stronę silesiabazaar.pl.

 

Targi Silesia Bazaar Dizajn vol. 2 to dobry sposób na to, by poznać niezależny dizajn, kupić unikatowe produkty i podyskutować o nim z innymi zainteresowanymi.

 

Więcej szczegółów znajduje się na stronie www projektu: silesiabazaar.pl/pl/dizajn/ oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook.com: facebook.com/silesiabazaar/.

 

Na wydarzenie obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł (dla osób do 15 r.ż. oraz po 65 r.ż. wstęp darmowy).

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz