Śląska Scena Muzyczna: Dżem, Myslovitz, Kat & Roman Kostrzewski

Wielka muzyczna uczta dla wielbicieli mocnego brzmienia. W sobotę, 11 lipca w Parku Leśnym Dolny Trzech Stawów w Katowicach wystąpi Dżem, Myslovitz oraz Kat & Roman Kostrzewski.
image

To kolejny prezent od miasta dla jego mieszkańców z okazji 150-lecia Katowic. Trzy koncerty w sobotę 11 lipca odbędą się pod hasłem Śląska Scena Muzyczna. W końcu Dżem, Myslovitz i Kat & Roman Kostrzewski to rockowe produkty eksportowe Górnego Śląska, z których jesteśmy dumni. W Parku Leśnym (poniżej łąka przy parkingu poniżej lotniska Muchowiec) posłuchamy ich w piknikowej, wakacyjnej atmosferze.

 

Żaden z zaproszonych zespołów nie wymaga szerszej prezentacji. Jako pierwszy, o godz. 18, wystąpi Kat & Roman Kostrzewski. Wtedy zabrzmi najcięższa muzyka tego wieczoru, bo zespół wokalisty Romana Kostrzewskiego to legenda trash metalu.

 

Status legendy ma też niewątpliwie Dżem. Rozsławiony przez charyzmę i talent Ryśka Riedla, także po śmierci wokalisty doskonale sobie poradził, grając swoje największe przeboje i tworząc nowe.  „Sen o Viktorii”, „List do M.” czy „Do kołyski” to tylko niektóre z przebojów, które na zawsze weszły do historii polskiej muzyki. Każdy koncert Dżemu przyciąga tysiące fanów.

 

Zmianę lidera przeszedł także Myslovitz. Albumem „1.577” artyści udowodnili, że legenda gitarowego grania z Mysłowic jest wciąż żywa. Pokazali też, że wciąż mają apetyt na przeboje, takie jak „Prędzej później dalej”.

 

program:

Kat & Roman Kostrzewski – godz. 18.00

Dżem – godz. 19.30

Myslovitz – godz. 21.00

 

Uwaga! Specjalna linia autobusowa Park Leśny będzie kursować wieczorem 11 lipca z Dworca Autobusowego do Parku Leśnego i z powrotem.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz