Twoje miejsce NOSPR. Abonamenty na sezon 2020/2021

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia rozpoczęła 29 lipca sprzedaż abonamentów na sezon 2020/2021. Potrwa do 8 sierpnia.
image fot. materiały organizatora

Co przyniesie nowy sezon?

Oddajemy w Państwa ręce aż trzy serie abonamentowe: S1 (koncerty czwartkowe), S2 (koncerty piątkowe) oraz S3 (niedzielne poranki). W ramach każdej serii przygotowaliśmy dla Państwa dziewięć niezwykłych koncertów. Stanowią one serce programu koncertowego NOSPR - starannie wybrany, bogaty i różnorodny zestaw wydarzeń, dający możliwość zetknięcia się z najwybitniejszymi artystami polskiej i światowej sceny muzycznej. Wybitni dyrygenci i błyskotliwi soliści są dla posiadaczek i posiadaczy abonamentów na wyciągnięcie ręki.

Abonament NOSPR to coś więcej…

Grono posiadaczy abonamentów NOSPR liczy już 1750 osób. Członkowie tej wyjątkowej społeczności mają najszerszy dostęp do koncertowej oferty NOSPR i mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści, w tym m.in.:

  • gwarancję swobodnego i nielimitowanego dostępu do koncertów odbywających się w ramach serii, które od dziesięcioleci wyznaczają główny nurt działalności naszej instytucji
  • możliwość zaoszczędzenia nawet do 40% kosztów oraz komfort korzystania z oferty repertuarowej naszej instytucji. Posiadacz abonamentu nie musi pilnować daty rozpoczęcia sprzedaży biletów na konkretny koncert ani nie musi pamiętać o rezerwacji miejsca. To miejsce czeka na niego, wybrane i przyporządkowane do abonamentu, zawsze to samo przez cały sezon.

Jeszcze więcej przywilejów dla posiadaczy abonamentów!

Szczegółowe informacje o korzyściach znajdują się poniżej w tabeli.

Abonament NOSPR niesie ze sobą nie tylko wymierne korzyści, ale również określone wartości. Łączy nas miłość do muzyki, chęć wspólnego jej przeżywania i troska o zachowanie muzycznego dziedzictwa pokoleń.

Serdecznie zapraszamy Państwa do dołączenia do wyjątkowego grona posiadaczy abonamentów NOSPR!

 

Więcej informacji na stronie instytucji.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

miejsca kultury

Facebook