Warsztaty „Akademia kreatywności metodą dramy”

Warsztaty z cyklu „Akademia kreatywności metodą dramy” zatytułowane „Potencjał twórczy a sukces osobisty. Mapy myśli” odbędą się w Centrum Kultury Katowice, 15 lutego o godz. 10.00
image

zajęcia poprowadzi Agnieszka Pryca.

 

Projekt „Akademia kreatywności” prowadzony jest metodą dramy – jednej z podstawowych metod edukacji człowieka XXI wieku.

 

Drama wykorzystuje naturalną zdolność człowieka do wchodzenia w role, porusza wszystkie zmysły, umysł, emocje i ciało, dzięki temu zwiększa efektywność uczenia się. Na zajęciach uczestnicy poznają sposoby odkrywania potencjałów twórczych i wykorzystywania ich w życiu codziennym, zapoznają się z metodami kreatywnego działania, dostrzegą zalety alternatywnego myślenia, zyskają inne spojrzenie na „podbramkowe sytuacje”.

 

Agnieszka Pryca ‒ trenerka dramy, freelancerka. Absolwentka rocznej Szkoły Dramy Stosowanej w Stowarzyszeniu Stop-Klatka. Prowadzi szkolenia z zakresu kreatywności, odkrywania twórczych potencjałów oraz przełamywania barier w komunikacji w języku angielskim. Twórczyni Centrum Rozwoju No Drama. Jej szkolenia metodą dramy dostały się do finałowej czwórki ogólnopolskiego programu Richarda Bransona Virgin Academy.  

 

Informacje, zapisy: jozef.blacha@ck.art.pl, tel. 608-021-631, 32-609-03-02. 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz