Warsztaty Baroque Factory: Projekt kulturalny, kultura w projekcie

„Projekt kulturalny, kultura w projekcie” to warsztaty poruszające tematykę tworzenia wniosków o dofinansowanie projektów kulturalnych oraz źródła ich finansowania.
image

Cykl warsztatowy przeznaczony jest dla osób zainteresowanych poznaniem logicznego formułowania projektów i ich późniejszej, rzetelnej realizacji. Podejmuje również tematykę związaną z pozyskiwaniem dofinansowania na planowane inicjatywy kulturalne. Zaprezentowane zostaną sprawdzone metody działania i dobre praktyki związane z konstrukcją wniosków grantowych.

 

Spotkania zostaną uzupełnione o szereg warsztatów i prezentacji wspomagających ich uczestników w sprawnym i świadomym funkcjonowaniu w sferze kultury. Zajęcia będą miały mieszany charakter wykładowo-warsztatowy, z dominująca rolą warsztatu. Efektem całego cyklu będzie wyposażenie jego uczestników w pożądaną wiedzę, która odwołując się do współczesnych trendów w realizacji działań kulturalnych, umieszcza odbiorcę tychże działań w centrum uwagi.

 

Warsztaty przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 35 lat. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Osoby, które zakwalifikują się do zajęć będą proszone o podpisanie deklaracji zobowiązującej do uczestnictwa we wszystkich zajęciach. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 21 października (piątek) do godz. 22.00. Karta zgłoszenia w załączniku.

 

Zajęcia poprowadzi Aleksander Lysko. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 października o godz. 9.00 (sala 411, plac Sejmu Śląskiego 2). Dokładne godziny warsztatów (zajęć grupowych oraz konsultacji indywidualnych) zostaną określone na pierwszym spotkaniu.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz