Warsztaty BDK #1 Melodia, harmonia i rytm, czyli podstawy teorii muzyki dla producentów

Biuro Dźwięku Katowice zaprasza na warsztaty „Melodia, harmonia i rytm, czyli podstawy teorii muzyki dla producentów”, które odbędą się od 27 do 28 lutego.
image

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się od strony teoretycznej oraz praktycznej z zagadnieniami harmonii, melodyki, rytmiki, aranżacji, kompozycji oraz instrumentacji. Każdy z tych elementów ma fundamentalne znaczenie przy tworzeniu muzyki oraz kreowaniu brzmienia, czego uczestnicy będą mogli doświadczyć podczas audio­wizualnej prezentacji oraz praktycznych zajęciach przy wykorzystaniu oprogramowania DAW. 

Rekrutacja na warsztaty odbywa się na podstawie formularza zgłoszeniowego. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 lutego. O wynikach rekrutacji organizatorzy poinformują drogą mailową w terminie do 22 lutego.

Wymagania od uczestników: własny laptop z oprogramowaniem typu DAW i podstawowymi wirtualnymi instrumentami, słuchawki, klawiatura sterująca przypominająca klawiaturę fortepianu posiadająca min. dwie oktawy, bądź więcej. 

 

Warsztaty poprowadzi Marcin Pawlukiewicz - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Uczestnik rocznej wymiany studenckiej w The Royal Conservatory of The Hague w Holandii na kierunku Music Production. Multi­instrumentalista, producent muzyczny, zawodowo pracujący jako reżyser dźwięku i kompozytor przy produkcji reklam, filmów, gier komputerowych oraz wszelkich form audiowizualnych. Wykonuje live­acty w stylu deep house/tech house w klubach w Polsce i za granicą.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz