Zostań w domu. Dwójka w NOSPR – NOSPR w Dwójce

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach we współpracy z Dwójką – Programem 2 Polskiego Radia uruchamia akcję Dwójka w NOSPR, NOSPR w Dwójce. Od 19 marca codziennie o godz. 12.00 i 21.00 będzie można na stronie internetowej dwojka.polskieradio.pl posłuchać najlepszych zarejestrowanych koncertów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.
image fot. materiały organizatora

Akcja, wymyślona przez Małgorzatę Małaszko-Stasiewicz, dyrektor radiowej Dwójki, skierowana jest do wszystkich melomanów, którzy pozbawieni możliwości uczestniczenia w życiu muzycznym kraju mogą teraz codziennie słuchać koncertów Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia na stronach internetowych Dwójki. Wyboru najciekawszych koncertów z niezwykle obszernej oferty NOSPR podjął się Jacek Hawryluk.

 

Będą to - wybrane z minionych sezonów - koncerty, w których w bogatym, różnorodnym repertuarze (obejmującym symfonikę, koncerty solowe i dzieła wokalno-instrumentalne) z radiową orkiestrą wystąpili legendarni soliści i dyrygenci.

 

Koncerty będą do odsłuchania na stronie internetowej Programu 2 Polskiego Radia. Codziennie – o godz. 12.00 i 21.00 – dwie różne propozycje.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

miejsca kultury

Facebook