Mięso chociaż zjedz… Film „Mięso” i kolacja w Hipnozie

Festiwal Ars Independent zaprasza 22 marca na pełnokrwisty seans „Mięso” Julii Ducournau z kolacją podaną w trakcie pokazu.
image

Justine – ambitna, młoda dziewczyna z dobrego domu, wychowana w rodzinie wegetariańskiej trafia w sam środek wulgarnego świata studentów. Tydzień otrzęsin budzi w niej instynkty i żądze, o które nigdy nie mogłaby się podejrzewać. Co się stanie gdy po raz pierwszy skosztuje mięsa?

 

Debiutanckie „Mięso” Julii Ducournau (FRA-BEL 2016) to błyskotliwy film coming-of-age doceniany przez krytyków, nominowany i nagradzany na festiwalach na całym świecie. Reżyserka serwuje widzom pełen napięcia, kontrowersyjny i szokujący obraz, podany w gęstym sosie kanibalistycznej grozy.

 

Pełnokrwisty seans z kolacją 22.03.2023 r. o godzinie 19.00 (goście proszeni są o przybycie o 18.45 ze względu na konieczność rozplanowania kolacji), odbędzie się w JazzClubie Hipnoza (pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice).

 

Wrażenia spotęguje kolacja podana w trakcie pokazu: stek z kalafiora, pieczeń z ciecierzycy oraz purée z batatów (wszystkie dania są wegańskie).

 

Prelekcję do filmu wygłosi Patrycja Mucha - filmoznawczyni, krytyczka filmowa, kinomanka. Prowadzi bloga „Filmowe odloty” oraz podcast o musicalach „Wtem, piosenka” wspólnie z Kasią Czajką-Kominiarczuk (Zwierz popkulturalny). Związana zawodowo z festiwalem Nowe Horyzonty.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz