Muzeum przy kawie

Muzeum Śląskie zaprasza wszystkich chętnych na wirtualne rozmowy o sztuce. „Muzeum przy kawie” to pierwszy cykl w ramach projektu „Kolekcjonuj przeżycia”. Pierwsze spotkanie już 18 stycznia o godzinie 17.00.
image fot. materiały organizatora

Trzy razy w miesiącu będziemy się z Wami spotykać przy kubku parującej aromatycznej kawy za pomocą aplikacji Zoom. Będziemy rozmawiać o sztuce, o tym, co Was porusza lub najbardziej interesuje. Wspólnie z Wami nasi prowadzący będą wybierać temat spotkania, by – mamy nadzieję – pobudzić Was, Drodzy Uczestnicy, do rozmowy i dyskusji, do zadawania pytań i wspólnego poszukiwania odpowiedzi.

Pierwsze spotkanie z cyklu „Muzeum przy kawie” będzie nie tylko okazją do rozważań nad minionym rokiem, ale także sposobnością do dyskusji o muzeum, sztuce i emocjach, jakie w nas ona wywołuje. Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi refleksjami, a nasze spotkania będą przestrzenią do wymiany opinii, przeżyć i odkrywania kolejnych obliczy sztuki.

 

prowadząca spotkanie: Magda Niziołek – spotkania o sztuce

 

Spotkanie będzie prowadzone za pomocą platformy Zoom. Zainteresowani udziałem proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: kolekcjonujprzezycia@muzeumslaskie.pl z dopiskiem „Sztuka” do niedzieli, 17.01.2021, do godziny 13.00. Na podany adres mailowy zostanie przesłany link do spotkania.

 

Więcej informacji na stronie muzeum.

 

 

__________________________________________________________________________________________

 

 

Muzeum Śląskie jest instytucją kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz