Silesia stand-up: Krajewski i Pięta

Ostatnie przed wakacjami wydarzenie sceny Stand-up Silesia. Tym razem ze swoim materiałem wystąpi gospodarz sceny: Wojtek Pięta oraz Błażej Krajewski – nowy członek Stand-up Polska.
image

Błażej Krajewski – Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci.

 

Wojtek Pięta – wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

 

„Żarty pozostaną”

W swoim nowym programie mówi o tym co dzieje się, gdy wcześniej brakło asertywności by się odezwać. To sytuacje znane nam z życia codziennego, przedstawione w krzywym zwierciadle. Problemy, które ma każde z nas i okazja by usłyszeć jakie Wojtek Pięta ma rozwiązanie. Będzie też o tym co można zrobić z ukradzionymi 10 milionami złotych i z kim lepiej nie jeździć.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz