Spacerownik teatralny dla dzieci, które zabierają na spacer dorosłych

Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum zaprasza dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, starsze rodzeństwo itp.) na nietypowy, pełen niespodzianek i twórczych zabaw spacer po kilku teatralnych miejscach Katowic.
image

Podczas rodzinnej wędrówki uczestnicy zobaczą, że teatr niejedno ma imię i może nas zadziwiać animacją lalek, interpretacją słowa, ekspresją ruchu, bogactwem dźwięków i znaków plastycznych. Spacer rozpocznie się o godzinie 13.00 spod budynku Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum”, ul. św. Jana 10. Orientacyjny czas spaceru to około 90 min. Autorkami i prowadzącymi katowicki spacer są Maria Babicka i Anna Nowak.

 

Udział w spacerze jest bezpłatny.


Uwaga: zadania są zaplanowane w taki sposób, by zaangażować zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego organizatorzy proszą o zgłaszanie się w parach/grupach (dziecko 6+ wraz z dorosłym).

 

Obowiązuje rezerwacja miejsc w kasie biletowej (ul. św. Jana 10) tel. 32 253 77 79, czynna od wtorku do piątku 9.00-13.00 i 14.00-16.00 w soboty, niedziele i święta na godzinę przed spektaklem.

 

Wydarzenie w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dotknij Teatru. Katowicki Spacerownik jest realizowany we współpracy z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz

miejsca kultury

Facebook