T'ien Lai na Ars Independent 2022

Jedną z wielu atrakcji zimowej odsłony festiwalu Ars Independent (9-10 grudnia, Katowice), odbywającej się pod hasłem „Animacja!”, będzie koncert tria T'ien Lai, dla którego muzycznym punktem odniesienia stały się sceny klubowe Luandy, Lizbony, Durbanu, Kampali, Rio de Janeiro i eksperymenty z takimi gatunkami jak kuduro, gqom i baile funk.
image

Pomyśleliśmy, że dobrze byłoby zabawić się z synestezję. Znaleźliśmy muzykę, która doskonale ilustruje to, co często udaje się tylko w animacji.

Czy dźwięk może morfować jak kształty? Jaki kolor ma industrialne techno i czy kuduro skrzy się jak opal?

T’ien Lai to marka papierosów palonych przez głównego bohatera powieści „Człowiek z Wysokiego Zamku” Philipa K. Dicka – w wolnym tłumaczeniu z języka japońskiego znaczy „niebiańska muzyka”. To również bydgoskie trio, w którego skład wchodzą Qba Janicki, Łukasz Jędrzejczak i Jakub Ziołek.

Ich muzycznym punktem odniesienia stały się sceny klubowe Luandy, Lizbony, Durbanu, Kampali, Rio de Janeiro i eksperymenty z takimi gatunkami jak kuduro, gqom i baile funk, które muzycy określają jako „konk”.

 

Koncert T'ien Lai wydarzy się 10 grudnia o godzinie 22:30 w Drzwiach Zwanych Koniem w ramach zimowej odsłony festiwalu Ars Independent (9 - 10 grudnia, Katowice) odbywającej się pod hasłem "Animacja!".

 

Bilety w cenie 15 zł (7,50 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) można nabyć online w sieci Interticket oraz na miejscu przed wydarzeniami.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz