Urodziny Miasta „Kocham Katowice” 2022

Jak co roku Katowice zapraszają na urodziny. Tegorocznemu świętowaniu będą przewodzić Brodka i Vito Bambino wraz z przyjaciółmi (IGO, Kacha, Ewa Bem, Natalia Grosiak, Majka Jeżowska, Miętha, Maja Kleszcz, Rosalie., Jarecki, Dagadana, Natalia Szroeder i inni). Zaanonsują ich laureaci programu Dzielnica Brzmi Dobrze 2022.

 

Tym razem koncert plenerowy Urodzin Miasta „Kocham Katowice” przygotowuje wyjątkowy duet: Vito Bambino i Brodka. Oboje zaproszą swoich muzycznych przyjaciół – gwiazdy polskiej sceny do wykonania specjalnego programu dedykowanego Katowicom. Można go posłuchać po raz pierwszy i jedyny właśnie na urodzinowym koncercie. Na specjalnej, podwójnej scenie Brodce i Vito Bambino towarzyszyć będą m.in. IGO, Natalia Grosiak, Majka Jeżowska, Natalia Szroeder, Ewa Bem, Maja Kleszcz czy formacja Miętha. Razem stworzą ponad trzygodzinne widowisko, które poprowadzi Gabi Drzewiecka. Przed głównym puntem wieczoru na scenie zaprezentują się laureaci tegorocznej edycji programu Dzielnica Brzmi Dobrze.

 

Urodziłem się w Katowicach i staram się pielęgnować związek z miastem. Z tego powodu koncert odbywający się w Katowicach z mojej perspektywy urasta do rangi Opener’a. Bardzo cieszę się z tego, że zaproponowano mi rolę dyrektora artystycznego tego wydarzenia i że będę mógł współpracować w tym zakresie z Brodką, która ma fantastyczną energię – mówi Vito Bambino.

 

Wraz z moim serdecznym kolegą Vito Bambino przejmiemy Katowice i zajmiemy się dyrekcją muzyczną koncertu z okazji urodzin Katowic. Bardzo się cieszę, że jako pierwsza kobieta w tej roli mam okazję być w tym miejscu – dodaje Brodka.

 

Urodziny Miasta „Kocham Katowice” wracają od tego roku do miejsca, w którym się rozpoczęły – na dużą łąkę Katowickiego Parku Leśnego. Na wydarzenie kursować będą specjalne bezpłatne autobusy.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz