Wykład Rasmusa Holschera

Wykład Rasmusa Holschera odbędzie się w związku z otwarciem wystawy „Design32 – najlepsze dyplomy projektowe Akademii Sztuk Pięknych 2017”, która prezentowana będzie od 14 kwietnia do 6 maja w Rondzie Sztuki.
image fot. materiały organizatora

Na wystawie będzie można zobaczyć 32 najlepsze prace dyplomowe z zakresu projektowania, wytypowane przez osiem uczelni artystycznych w Polsce. Pokazywane na wystawie prace wezmą udział w 8 edycji konkursu organizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach, w którym międzynarodowe jury, z Rasmusem Holscherem w składzie, wyłoni jednego kandydata.

 

„The process of design, linked to business, people and culture” – wykład Rasmusa Holschera

ASP w Katowicach

ul. Raciborska 37, Katowice

 

Rasmus Holscher (ur. 1968) prowadzi duńskie studio projektowe HöLSCHER Design, uważane za jedno z najlepiej rozpoznawanych i najczęściej nagradzanych skandynawskich studiów. Studio realizuje międzynarodowe projekty z zakresu wzornictwa przemysłowego, grafiki i usług planowania oraz strategii opartych na wzornictwie. Rasmus Holscher to doświadczony projektant odpowiedzialny za wdrażanie złożonych rozwiązań systemowych. Pracował przy projektowaniu przystanków autobusowych w Kopenhadze, wózkach solarnych iRoof oraz wózkach Seed Papilio.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz