11. Powiatowy Przegląd Jasełek Suszec 2014

image
W związku z nadchodzącym czasem Świąt Bożego Narodzenia Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu wraz ze współorganizatorami – Starostwem Powiatowym w Pszczynie, Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, Gminnym Zespołem Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Gminą Suszec – przygotowuje kolejną edycję Przeglądu Jasełek.

Celem przeglądu jest pobudzenie aktywności twórczej w środowisku przedszkolnym i szkolnym, a także przybliżenie i kultywowanie tradycji oraz obyczajów związanych z Bożym Narodzeniem.

 

Eliminacje potrwają od 14 do 16 stycznia 2014 roku, natomiast koncert finałowy, podczas którego zostaną wręczone nagrody i przedstawione trzy najlepsze spektakle (po jednym z każdej kategorii wiekowej) odbędzie się 19 stycznia 2014 roku o godz. 16.00. Dzień koncertu laureatów to jeszcze jeden wieczór w ciepłej, świątecznej atmosferze i możliwość zaproszenia rodzin i bliskich, a także wszystkich aktorów przeglądu.

 

Karty zgłoszenia wraz z płytą CD z ścieżką dźwiękową, która zostanie wykorzystana podczas Jasełek, należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do GOK do 7 stycznia 2014 roku (decyduje data wpływu do GOK).

 

Wszelkich informacji dodatkowych dotyczących Jasełek udziela Bożena Witczak (tel.: 32-212-44-91, e-mail: bozena@kulturasuszec.pl).