Dzień Zbira czyli suszecki Dzień Dziecka

Dzień Zbira, czyli Dzień Dziecka to impreza plenerowa dedykowana wszystkim dzieciom z gminy Suszec. Odbędzie się już po raz drugi, w dniu 1 czerwca na terenach zielonych przy GOKu w Suszcu.
image

Dlaczego Dzień Zbira?
Ten dzień oraz nazwa imprezy dedykowane są pamięci Moniki Zbirowskiej – wolontariuszki Klubu Działań Pozytywnych, która nade wszystko kochała pracę z dziećmi.

 

W tym roku będzie jeszcze więcej atrakcji dzięki połączeniu sił: Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, Klubu Działań Pozytywnych, Gminnej Biblioteki Publicznej w Suszcu, Gminnego Ośrodka Sportu w Suszcu, Straży Pożarnej oraz Policji.

Wśród atrakcji pojawią się: bezpłatne dmuchańce,malowanie twarzy,gigantyczne kolorowanki,animacje prowadzone przez szczudlarzy,planszówki,Olimpiada Gier i Zabaw Podwórkowych i Ulicznych oraz możliwość zwiedzenia wozu strażackiego i radiowozu.

W trakcie imprezy rozstrzygniemy konkurs na Najlepsze Przebranie „Pippi Pończoszanki”

 

Na miejscu pojawią się także punkty gastronomiczne.

 

Więcej informacji w biurze merytorycznym Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz