Konkurs plastyczny na komiks „Żywot Ślązoka poczciwego”

image
Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na komiks „Żywot Ślązoka poczciwego”.

Konkurs ma zachęcić do rozwijania artystycznych wizji dotyczących tematu życia na Śląsku. Praca powinna prezentować życie i charakterystyczne elementy śląskiej codzienności. Konkurs ma rozwijać w uczestnikach poczucie tożsamości z  regionem, w którym mieszkają i promować wartości charakterystyczne dla jego mieszkańców. Ma także zainteresować młodzież tematem kultury śląskiej.

 

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół gimnazjalnych (klasy I-III), uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (klasy I-III) oraz osoby indywidualne. Ponadto udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy sekcji plastycznych z ośrodków kultury. Technika prac jest dowolna, o czym mówi regulamin konkursu. Jednak cała praca nie może wykraczać poza 1 stronę formatu A3.

 

Finaliści i finalistki otrzymują nagrody ufundowane przez organizatora. Wszystkie nadesłane prace wystawione zostaną w Galerii OKO w Gminnym Ośrodku Kultury. Zachęcamy do udziału w konkursie.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, od poniedziałku do piątku od godz. 8.30 do 19.30 osobiście lub pod numerem 32-212-44-91 (wew. 19) lub pod adresem: joanna@kulturasuszec.pl.