Dzień Dziecka z RCK

Na dwudniowe świętowanie Dnia Dziecka zaprasza milusińskich i nie tylko Raciborskie Centrum Kultury. W sobotę moc atrakcji przygotowanych przez RCK w centrum handlowym Auchan, a w niedzielę fantastyczny spektakl „Alicja w Krainie Czarów″.
image fot. mat. prasowe organizatora

W sobotę, 31 maja w Auchan atrakcje na dzieci będą czekały już od godz. 11.00. Będą m.in. zajęcia plastyczne i sportowe, konkursy taneczne i te sprawdzające wiedzę, warsztaty hip-hopu, pokaz mody dziecięcej, karaoke, wyścigi autek oraz występ zespołu wokalnego Perspektywa z Raciborskiego Centrum Kultury, w którym śpiewają dzieci i te młodsze, i te trochę starsze – trzy grupy wiekowe.
Wstęp jest wolny, przyjść może każdy.

W sam Dzień Dziecka (1 czerwca o godz. 16.00) w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury odbędzie się spektakl „Alicja w Krainie Czarów″.

 

– Serdecznie zapraszamy dzieci na wspaniałą zabawę, która przeniesie wszystkich w zaczarowaną krainę Alicji. Będą tu czekać: Smok, Niby-Żółw, Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Suseł, Ptak DoDo, Biały Królik, Mysz, Gąsienica, Kot Śmiechot, Królestwo Królowej Kier oraz wiele innych postaci – zaprasza Arkadiusz Grzelka z Raciborskiego Centrum Kultury.

Widzowie mogą liczyć na bogatą scenografię, piękne kostiumy oraz specjalnie skomponowaną muzykę. Będą zabawne układy choreograficzne i zabawy interakcyjne z widownią.

Spektakl trwa 1,45 godz. z przerwą. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach RCK, a także na stronie www.rck.com.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz