Nabór do grup Amatorskiego Ruchu Artystycznego

RCK ogłasza nabór do grup Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Jest w czym wybierać. W nowym sezonie nie zabraknie zajęć tanecznych, teatralnych czy plastycznych.
image

Raciborskie Centrum Kultury przygotowało bogatą i różnorodną ofertę. Z pewnością każdy, i to bez względu na wiek, znajdzie coś, w czym zechce się rozwijać. Będą zajęcia plastyczne i artystyczne prowadzone przez Andrzeja Śliwickiego i Kazimierza Frączka, będą zajęcia taneczne – od kursów tańca towarzyskiego, przez zajęcia w Zespole Pieśni i Tańca Strzecha, po zespół Skaza. Na zajęcia wokalne, wokalno-instrumentalne i instrumentalne zapraszają: zespół wokalny Perspektywa, Zespół wokalny Vivo, Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej Atlantyda, Młodzieżowa Orkiestra RCK. W tym sezonie nie zabraknie również zajęć teatralnych – starsi mogą się rozwijać w grupie teatralnej Te-Reg-Rec, młodsi w teatrze dziecięcym Miodzio, a także w teatrze w gwarze śląskiej Buksliki. Na spotkania zaprasza także grupa zabawowa Fiku-Miku, Klub Miłośników Gier Bitewnych i Fantastyki Wataha, zaś nowością będą zajęcia aktywne dla chłopaków Tropiciele, tematyczne spacery po Raciborzu „Znam swoje miasto”, zajęcia średniowieczne oraz zajęcia dla dorosłych z rękodzieła.

 

Wszyscy zainteresowani rozwijaniem swoich zainteresowań i pasji pod okiem doświadczonych prowadzących powinni przyjść na spotkania organizacyjne. W najbliższym czasie odbędą się m.in. spotkania:

  • 2 września, godz. 15.15, RCK, ul. Chopina – nabór do grupy teatralnej Te-Reg-Rec,
  • 12 września, godz. 15.15, RCK przy ul. Chopina – nabór do klubu piosenki poetyckiej i aktorskiej Atlantyda (klub skupia młodzież śpiewającą piosenkę poetycka i aktorską, poezję śpiewaną, piszącą własne teksty i muzykę, grająca na instrumentach),
  • 16 września, godz. 17.00 – nabór na kurs tańca towarzyskiego I stopnia.

 

Zobacz szczegółową ofertę tutaj.

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz