Spektakl o boginiach słowiańskich i koncert Mieczysława Szcześniaka

Jeden wieczór, dwa wydarzenia... RCK zaprasza do na spektakl „Usłyszeć Srebrną Lunę, czyli rzecz o boginiach słowiańskich” oraz na koncert Mieczysława Szcześniaka.
image

Spektakl ten jest emocjonalną podróżą do wnętrza duszy człowieka - w świat jego wyobraźni, instynktów i budzących się uczuć. W realizację tego przedsięwzięcia zaangażowani są najlepsi instruktorzy naszego Centrum Kultury oraz wielu utalentowanych artystów nie tylko z Raciborza. Projekt łączy w sobie teatr, taniec, fotografię, sztukę projektowania, muzykę (oryginalnie przygotowaną do spektaklu). Pomysłodawczynią projektu jest Ewa Anna Lenard, instruktorka RCK

 

Mieczysław Szcześniak to artysta wyjątkowy, jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie cieszy się szacunkiem znawców i publiczności. Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt - solowych i udziały w projektach innych artystów. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnościom wokalnym Mieczysław Szcześniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz