Autorski recital słowno-muzyczny. Krakowski Salon Poezji w Rudzie Śląskiej

14 kwietnia o godz. 12.00 odbędzie się Krakowski Salon Poezji. W programie: autorski recital słowno-muzyczny Piotra Rybaka.
image

W programie: autorski recital słowno-muzyczny Piotra Rybaka (w tym także piosenek do słów Zuzanny Ginczanki i Jana Kochanowskiego).

 

Oprawa muzyczna: Paweł Łamik (kontrabas, gitara).


Prowadzenie: Nina Siwy.

 

Piotr Rybak – aktor po krakowskiej PWST, wcześniej ukończył Studium Wokalno-Baletowe przy Teatrze Muzycznym w Gliwicach. Grał w teatrach Zabrza, Tarnowa i Katowic. Obecnie aktor Teatru Korez. Gra na gitarze i komponuje swoje piosenki od wielu lat. Uczestnik finału Festiwalu OPPA 2007 w Warszawie. Brał udział w filmach m.in. J. Stuhra „Obywatel”, M. Pieprzycy „Drzazgi”, M. Wrony „Ratownicy”, L. Wosiewicza „Przeprowadzki”, F.Bajona „Przedwiośnie", J. Borusińskiego „Hi way". Prowadzi teatr dziecięcy "Domisol". Śpiewa piosenki autorskie.

 

Paweł Łamik – kontrabasista/ gitarzysta basowy. Ukończył Akademię Muzyczną im. K.Szymanowskiego w Katowicach. Na co dzień związany z Filharmonią Śląską oraz Państwową Szkołą Muzyczną im. G.Fitelberga w Chorzowie.

 

Nina Siwy – opiekun artystyczny comiesięcznych spotkań Krakowskiego Salonu Poezji w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej od 2017 roku.

 

Przed Krakowskim Salonem Poezji na pyszne ciasto zaprosi Piekarnia-Cukiernia Jakubiec z Rudy Śląskiej.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz