Jarocińskie Rytmy Młodych zawitają do Rudy Śląskiej!

W Jarocinie debiutowała Siekiera, Hey czy T.Love. To, kto w tym roku dołączy do grona zespołów, które stawiały pierwsze kroki w stolicy polskiego rocka, będziemy wiedzieć już wkrótce! Wszystko to za sprawą konkursu Jarocińskich Rytmów Młodych.
image

Cztery koncerty eliminacyjne (w Rudzie Śląskiej, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie) to kolejny etap, w którym zespoły walczą o występ na głównej scenie Jarocin Festiwal 2017 w dniach między 14 a 16 lipca. Najlepszy z nich otrzyma również możliwość nagrania singla, obsługi jego promocji, a także pojedzie w trasę jako jedna z gwiazd festiwalu!  

 

Młode zespoły, które nie mają jeszcze na koncie kontraktu płytowego, staną przed nie lada wyzwaniem. Swoją twórczością muszą zainteresować nie tylko publiczność, ale i wymagające jury: dziennikarza Piotra Metza, wokalistę Krzysztofa Zalewskiego, frontmana Much – Michała Wiraszko, fotografa Artura Rawicza oraz animatora kultury – Tomasza Jankowskiego.

 

30 kwietnia Druid wypełni się muzyką świetnie rokujących, debiutujących formacji. Jurorzy wybiorą spośród nich zwycięzcę, który spotka się z laureatami pozostałych koncertów w  Jarocinie.

 

Szansę na triumf będą mieli: - 8 lat w Tybecie - Fifidroki - Kolory - Sam & Bart - Włodzimierz

 

Atrakcją wieczoru będzie zaś koncert jednego z oceniających – Krzysztofa Zalewskiego. Autor świetnie przyjętego Złota zagra swój solo act.

 

 link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1086570454810246/ 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz