Skecz vs Wic – konkurs online

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty ogłosiło konkurs satyryczny w formule online – zgłoszenia w postaci nagranych filmów można przesyłać do 15 marca 2021 roku.
image

Żyjemy obecnie w dość trudnej rzeczywistości związanej z pandemią, często zatem nasze humory nie są zbyt dobre. Warto jednak dbać o pogodę ducha i pozytywne nastawienie, a więc dla polepszenia ogólnego nastroju i samopoczucia proponujemy Wam nagranie własnego - autorskiego SKECZU o dowolnej tematyce.

Zachęcamy do wysłania nam (w formie linka do nagrania na youtube bądź innym tego typu kanale) amatorskiego nagrania skeczu, który przygotujecie sami wg dowolnego pomysłu.

Dla jeszcze większej zachęty proponujemy, zgodnie z obowiązującymi trendami sub-kategorię WIC*, czyli nieco krótszą i prostszą od skeczu formę, żartu opowiedzianego śląską gwarą.

(*WIC - potocznie: dowcip, żart, kawał; witz)

Wybrany przez powołane przez organizatora jury w składzie: Grzegorz Poloczek, Bronisław Wątroba - skecz nagrodzimy i pomożemy w przygotowaniu profesjonalnego nagrania.

Laureatów nagrodzimy okolicznościowym upominkiem oraz pomożemy przygotować prezentowany skecz w sprzyjających warunkach - na scenie MCK z naszą profesjonalną pomocą i rekwizytami, a ponownie przygotowane w tych warunkach nagranie upublicznimy na naszych stronach internetowych i kanałach w mediach społecznościowych.

 

termin nadsyłania nagrań: do 15 marca 2021

zgłoszenia na adres: organizacja@mckrudasl.pl

data premiery – publikacji przez MCK: 1 kwietnia 2021

 

 

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz