2. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej „Marzeniogranie”

11 i 12 maja w Domu Kultury Boguszowice będzie można spędzić w towarzystwie piosenki artystycznej. Stanie się tak za sprawą drugiej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej „Marzeniogranie”, której gościem będzie Jarosław Chojnacki. Artysta poprowadzi też warsztaty dla zainteresowanych łączeniem muzyki i wiersza.
image

„Marzeniogranie” zbiera najciekawszych wokalistów młodego pokolenia, którzy dopiero rozwijają swoje muzyczne skrzydła. Ubiegłoroczni zwycięzcy wyśpiewali sobie… drogę do Brukseli – wyjazd stanowiący nagrodę konkursową ufundował Bolesław Piecha, poseł do Parlamentu Europejskiego. „To wysoki poziom artystyczny wydarzenia stanowi o sukcesie pierwszej edycji – mamy pewność, że w tym roku także zostanie on utrzymany”, mówi Izabela Karwot, dyrektor Domu Kultury Boguszowice.

 

Gwiazda finałowego koncertu, który odbędzie się 12 maja o godz. 18.00, tuż po ogłoszeniu wyników tegorocznej edycji i prezentacji laureatów, to Jarosław Chojnacki, znany interpretator wierszy Adama Asnyka czy Juliana Tuwima. „Charakterystyczna, lekko zachrypnięta i bardzo natchniona barwa głosu sprawia, że spotkania Jarosławem Chojnackim zapadają w serce i pamięć, poruszając po drodze także duszę słuchacza. Gorąco zapraszam do udziału w koncercie!”, zachęca dyrektor boguszowickiego domu kultury.

 

Bilety w cenie 30 zł dostępne w sekretariacie Domu Kultury Boguszowice oraz w serwisie biletyna.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz