„Chwila wyobraźni” – spektakl Formacji Tanecznej Biss

Spektakl taneczny w reżyserii Roksany Kołodziejczyk, choreografia: Roksana Kołodziejczyk, Zespół, reżyseria światła: Marcin Ploch. Jest to kolejny spektakl Formacji Tanecznej Biss.
image fot. materiały prasowe organizatora

Przesłanie: zwyczajna, szarobura rzeczywistość prawie zmusza nas do tego, by używać wyobraźni. Odwiedzać dzięki niej miejsca, do których inaczej byśmy nie trafili, być takimi, jakimi chcielibyśmy być. Każdy powinien choć na kilka chwil przenieść się w świat marzeń, sprawić, by codzienność nas nie przytłoczyła. Nawiązując do tych słów najnowszy spektakl taneczny Chwila wyobraźni Formacji Tanecznej Biss będzie barwnym spojrzeniem w głąb świata, o którym czasem możemy jedynie marzyć. Przeistoczeniem nieprzyjaznej codzienności, samotności w wyimaginowany, piękny świat, dający chęci do życia. Wyobraźnia nic nie kosztuje, więc zacznijmy marzyć...


Formacja Taneczna Biss - działa w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach. Zespół jak indywidualnie jego członkowie rokrocznie zdobywają czołowe miejsca w konkursach, festiwalach i turniejach tańca. Od dwóch lat młodzi tancerze przede wszystkim angażują się w tworzenie spektakli tanecznych. Po entuzjastycznym przyjęciu przez widownię spektaklu „Szukając siebie” przyszedł czas na „Chwilę wyobraźni”, której majowa premiera zgromadziła pełną widownię.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz