Niedobczycki Dzień Dziecka

Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach serdecznie zaprasza na Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Rybniku-Niedobczycach. Impreza odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca w Parku im. H. Czempiela.
image

Tegoroczny Festyn wystartuje o godz. 15.00, a w programie znajdą się występy podopiecznych Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć grupy wokalne, taneczne oraz instrumentalne.

Na dzieci czekały będą stanowiska warsztatowe, m.in. malowanie na folii, rozgrywki sportowe oraz namiot animacyjny. Dla osób, które zaangażują się w prowadzone warsztaty i powiązaną z nimi grę terenową organizator przygotował upominki.

 

Poza tym na najmłodszych czekać będzie dmuchany zamek (z którego korzystać będzie można bezpłatnie), popcorn, wata cukrowa. Dostępne będą również zagrody ze zwierzątkami w ramach mini zoo, a także zabytkowe samochody, które zostaną zaprezentowane w Parku. Chętni będą mogli skorzystać z darmowego badania wzroku u Doktor Marchewki. Na parkowych alejkach będzie można spotkać również retro wózek klubokawiarni Żołty Młynek z lodami rzemieślniczymi.

powiązane miejsca kultury:

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz