2. Niedobecki Jarmark Wielkanocny

Jarmark to wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą miło i kreatywnie spędzić sobotnie popołudnie, a także zakupić wyroby rękodzielnicze.
image

W czasie trwania Jarmarku, na stoiskach handlowych będzie można zakupić świąteczne podarunki, m. in. z biżuterią artystyczną, ceramiką, kartkami świątecznymi, tekstyliami, artykułami do wystroju wnętrz oraz różnego rodzaju dekoracjami świątecznymi.

 

Organizatorzy zapraszają również do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach o tematyce wielkanocnej. Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 23 marca, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00 pod numerem telefonu 32 433-10-65/ 66 lub w sekretariacie Domu Kultury.

 

Podczas wydarzenie będzie można wziąć udział w następujących warsztatach:

Warsztaty bibułkarskie – prowadzenie: Honorata Pyclik (żywiecka twórczyni ludowa, pedagog, animator kultury)

Uczestnicy warsztatów przygotują kwiaty i wiosenne gałązki z bibuły.

 

Warsztaty będą przeprowadzone w trzech grupach:

I. od 15.00 do 15.45

II. od 16.00 do 16.45

III. od 17.00 do 17.45

Koszt: 8 zł/ os.

 

Warsztaty z Fundacją Nido – prowadzenie: Agnieszka Blazy, Magdalena Biedrończyk

W czasie zajęć uczestnicy dowiedzą się jak wyplatać pająki ludowe. Samodzielnie przygotują tę tradycyjną formę zdobniczą w nowoczesnej wersji.

Warsztat odbędzie się w godzinach 15.00 – 17.00

Koszt: 5 zł/os.

 

Warsztaty wielkanocne

Uczestnicy przygotują do wyboru: króliczki z samodzielnie wykonanych pomponów, stroiki na stół świąteczny oraz nauczą się wyplatać przedmioty z papierowej wikliny.

Warsztaty odbędą się w godzinach 16.00 – 19.00

Koszt udziału w warsztatach: 5 zł/ os.

 

Dodatkowo, w czasie Jarmarku, w holu głównym Domu Kultury będzie można obejrzeć wiosenną wystawę żywych zwierzątek wielkanocnych, która będzie nie lada atrakcją szczególnie dla najmłodszych.

 

O godzinie 17.00 zapraszamy na recital zespołu Pieprzyk, który uraczy słuchaczy garścią poezji, szczyptą humoru i odrobiną bluesa.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz