KABAryjTON po raz czwarty na rybnickim stadionie!

W środę, 13 marca, punktualnie o godzinie 12.00, ruszy sprzedaż biletów na tegoroczny KABAryjTON! Ta dobroczynna, kabaretowa impreza, która tradycyjnie już kończy program Dni Rybnika, w tym roku odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca.
image fot. materiały prasowe organizatora

Tegoroczny projekt będzie miał dla nas wyjątkowy charakter. Cały dochód z imprezy przeznaczymy na „Największą Sztuczkę Świata - pokonanie raka”. Postaramy się zebrać jak najwięcej na wsparcie leczenia i rehabilitacji Tomka Kabisa – mówi Piotr Sobik z agencji Star Manager, organizator wydarzenia.

 

Tomasz Kabis to 29-letni iluzjonista, który od kilkunastu lat swoją pasją zaraża innych i wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Wielokrotnie współpracował również przy organizacji Legendarnych Kosmicznych Meczów czy Ryjka. Jako wolontariusz fundacji „Mam Marzenie” bywał na oddziałach onkologicznych, pomagając spełnić dziecięce marzenia i pokazując, że niemożliwe może stać się możliwe. Jak się okazało, teraz sam potrzebuje wsparcia, a KABAryjTON jest jednym z najlepszych sposobów, aby mu pomóc. Podczas tej edycji  na scenie pojawią się najpopularniejsi artyści kabaretowi:

- Kabaret Młodych Panów,
- Kabaret Skeczów Męczących,
- Kabaret Nowaki,
- Igor Kwiatkowski,
- Kabaret Czołówka Piekła,
- Marcin Zbigniew Wojciech,
- Ewa Błachnio,
- Mariusz Kałamaga.

Kultowi już dla tej imprezy prowadzący, najlepsze w Polsce kabarety, gościnny dla mieszkańców regionu stadion – wszystko to już podczas najbliższych Dni Rybnika!

Pierwsza pula biletów trafi do sprzedaży już w środę, 13 marca, punktualnie o 12.00. Więcej informacji na stronie www.kabaryjton.pl.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz