Rodzinny weekend DK Niedobczyce

Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach, Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej w Popielowie oraz Rady Dzielnic Popielów i Radziejów serdecznie zapraszają na Farską Majówkę w Popielowie.
image

Majówka odbędzie się w sobotę 31 maja przy Kościele Św. Trójcy. Początek godz. 15.30 – gry i zabawy dla dzieci.

 

W programie imprezy koncerty: Chóru Słowiczek z Popielowa oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Euroregionu Silesia. Zaplanowano także koncert Mona Lisy. Mona Lisa zaśpiewa największe przeboje: Dwa serca, Jamajka, Weronika, Mexico, Maria Teresa, Mała Lady.

 

O godz. 20.00 - losowanie nagród loterii fantowej (losy w cenie 5 zł).

 

Imprezę zakończy zabawa z zespołami Abba Stars oraz Magic of Boney M.

 

Wstęp bezpłatny.

 

Dom Kultury Niedobczyce oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku zapraszają 1 czerwca na Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy od godz. 15.30 do Parku im. Czempiela w Niedobczycach. W programie gry, zabawy, dmuchany zamek oraz mnóstwo innych niespodzianek dla dzieci (godz. 15.30-18.00). Zaplanowano także zabawy i wspólne śpiewanie z zespołem Bebiki. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć i posłuchać popisów wokalnych, instrumentalnych i tanecznych uczestników zajęć w DK Niedobczyce. Na zakończenie zabawa góralsko-śląska z zespołem Baca Dance.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

 

godz. 15.30-18.00 - GRY, ZABAWY, KONKURSY DLA DZIECI, DARMOWY DMUCHANY ZAMEK

godz. 15.30 – prezentacje zespołów DK Niedobczyce, cz. 1: zespoły taneczne V.I.P., Kropki, Kropeczki, Mażoretki Astra, dzieci i młodzież grających na instrumentach oraz śpiewających

godz. 16.00 – zabawa z dziecięcym zespołem BEBIKI

godz. 17.00 – prezentacje zespołów DK Niedobczyce, cz. 2

godz. 18.15 – zabawa taneczna z zespołem BACA DANCE - granie góralskie i po śląsku

 

Wstęp bezpłatny.

komentarze

dodaj komentarz
jeszcze nie dodano komentarza
dodaj komentarz